suknia slubna dlugi rekaw

suknia slubna dlugi rekaw

Co robi Niezrównoważona Mean

Praktyki są niezrównoważonych praktyk, metod i podejść, które po prostu nie może znieść.

Jeść tylko Twinkies w porze śniadania, lunchu i kolacji codziennie jest niezrównoważone praktyki. Zakłady na Cubs wygrać World Series jest niezrównoważone praktyki (przynajmniej tak się czuję). Wykorzystując nasze nieodwracalnych zasobów naturalnych kosztem przyszłości naszych dzieci jest nie do utrzymania praktyki i przyszłe pokolenia nigdy nie wybaczy nam za to.

Ponieważ istnieje tak wiele niezrównoważonych praktyk, które są częścią naszego społeczeństwa 21. wieku, forma przywództwa pojawiło nazywa Society Leadership zrównoważona. Są to osoby, które po prostu zadawać pytania:

suknia slubna dlugi rekaw

1. Co robimy? 2. Dlaczego mamy to robić? 3. Czy zrównoważony? 4. Jakie są alternatywy?

Dałem definicję niezrównoważonych praktyk. Pozwól mi zaoferować definicję zrównoważonych praktyk:

Zrównoważonych praktyk rockwell plc wrocław są praktyki, metody i podejścia, które będą trwać.

suknia slubna dlugi rekaw

dość proste. Teraz, tutaj jest bardziej szczegółowe określenie ludzi, którzy Championat zrównoważonych praktyk, przywództwo zrównoważonego społeczeństwa:

Zrównoważony Leadership Society jest praktyka liderów na tworzenie i realizację potencjału środowiskowego, społecznego i ekonomicznego przetrwania i korzyści całej ziemi.

Włożyłem w słowie „praktyki” w tej definicji, ponieważ SSL musi wykraczać poza teorią a idealizmem oraz w sposób robienia rzeczy jak praktyki. Mam włączone „stworzenie i wdrożenie”, ponieważ przywódcy stworzyć nie tylko pomysły, ale muszą wziąć odpowiedzialność za nich i przedstawić sposoby ich realizacji. I również umieścić w charakterze „środowiskowej, społecznej i gospodarczej”, ponieważ zrównoważony rozwój był jednocześnie wyłączną domeną ekologów. Teraz rozumiemy, że nasze cele środowiskowe muszą być zintegrowane z naszych celów społecznych i gospodarczych, aby każda z nich działa w ogóle. „Zdolność do zniesienia” oznacza tylko to co robimy dla przyszłości, nie może opierać się na spalonej ziemi polityk z przeszłości, gdzie kraje Rabunek inne ziemie i inne narody po prostu w celu zaspokojenia własnych potrzeb doraźnych.
Artykuł dzięki: Fundacja Kliper