slub cywilny poza urzedem

slub cywilny poza urzedem I wreszcie, „skorzystać całej ziemi” oznacza tylko nasze metody i sposoby 21. wieku i poza nią musi być około jak nasz sposób życia jest korzystne dla ludzi, zwierząt i ziemi, nie tylko dla kilku osób na kosztem wielu.

Niektórzy z was mogą być powiedzenie „co jest nie tak ze sposobem rzeczy? Mam pracę, trzy kwadraty dziennie i mogę wyjść na weekendy.bhp wrocław Noszę moje Crocs i zrobić swoją część dla bezdomnych i dla środowiska. I jeść ekologicznie i jadę Prius! „

Przede wszystkim należy mieć na medal, a nie z powodu tych wszystkich miłych rzeczy robisz, ale dlatego, że mają odwagę nosić Crocs publicznie.

slub cywilny poza urzedem

Zrównoważony Przywództwo Towarzystwo nie chodzi o wszystkie rzeczy robisz indywidualnie. Chodzi o wszystkie rzeczy, które robimy wspólnie jako społeczeństwo. Ta idea stworzenia świata, który może znieść nie tylko dla zrób gooders, ale zrób badders też. Jest to nie tylko dla zagrożonych Bielik amerykański, ale dla szczura kanalizacji i wspólnym domu płoci, too. Nie mam pracy, piszę książki. Nie jem trzy kwadraty, że pasą się przez cały dzień, a czasami jak dobry hamburger. Byłem wolontariat w schronisku dla bezdomnych w ciągu ostatnich 10 lat, ale nie mogę sobie przypomnieć, kiedy ostatni raz robiłam coś w dziedzinie środowiska naturalnego. Nie jeżdżę Prius, jeżdżę jaguarem (wraz z jazda na rowerze). Zrównoważony Przywództwo Społeczeństwo nie może zaspokoić tylko tych, którzy są członkami „klubu” (ludzi, którzy myślą, że rzeczy „prawo” tak jak my). To musi być przywództwo dla wszystkich ludzi, wszystkich istot i wszystkich ziem.

Jeszcze bardziej, Sustainable Leaders społeczeństwo musi zlikwidować połączenia między różnymi pomysłami, jak służąc bezdomnych, ratowaniu środowiska, chroniąc prawdziwą wolną przedsiębiorczość, globalną łączność i duchowości. Tak, wiem. To dużo, aby umieścić na jednej płycie, ale prawda jest taka, że ??wszystkie one są ze sobą połączone.SSL musi podjąć tę współzależność za pewnik i zadać pytanie: „w jaki sposób możemy ponownie utworzyć nowy kierunek, który jest świadomy dłuższej widzenia przetrwania i uprawniającej do wszystkich stworzeń na ziemi?” Że kiedyś rozmowa Huggers drzew. Teraz jest zdrowy rozsądek rozmowa całej ludzkości.

To rozmowa, i to śledzić działania, zaczyna się teraz pod opieką Towarzystwa Lidera Zrównoważonego.

Artykuł dzięki: