Suknie dla druhen

Podczas mniejszych ślubów druhen może nie być, a więc problem jest mniejszy. Jednak gdy się na nie zdecydujesz, wybierz im suknie pasujące do wystroju, ale też weź pod uwagę zdanie druhen. Magazyn Ellery królowej został w publikacji od 1941 roku ponad siedemdziesięciu lat stara publikacja została pierwotnie uruchomiona przez Lawrence E. Spivak Mercury Press. Magazyn Ellery królowej Tajemnica, jak nazywa się dzisiaj, jest miesięcznikiem.http://www.fizjobalance.pl/rehabilitacja/ Magazyn dostaje swoją nazwę, a odróżnić od zespołu pisania dwóch kuzyna Fryderyka Dannay i Manfred B. Lee który napisał swoje historie pod pseudonimem ‚Ellery Queen „. Dannay pracował jako redaktor naczelny od 1941 aż do śmierci w 1982 roku; skąd Eleanor Sullivan objął aż 1991. Od 1991 roku do dzisiaj, to pozostaje pod redakcją Janet Hutchings.

Manifest dla Ellery królowej Misterium Magazine jak podane przez Dannay jest „podniesienie zabytków pisarzy kryminalnych na ogół do prawdziwej postaci literackiej, zachęcają dobrego pisania wśród naszych współpracowników, oferując praktyczne rynku nie dostępne w inny sposób, rozwijanie nowych pisarzy szukających ekspresji w gatunku „.

Aby pozostać wiernym swoim manifeście Dannay ustawić o znalezienie najbardziej intrygujące historie zawierające elementy przestępstwa lub tajemnicy, napisane zarówno przez byłych i obecnych znanych postaci literackich. Około czterdziestu laureatów nagrody Nobla i Pulitzera zostały wchłonięte do magazynu tajemnicy w tym: Rudyard Kipling, William Faulkner, Ernest Hemingway, Norman Mailer, i Alice Walker.Artykuł dzięki: