slub koscielny w plenerze

Coś starego, coś nowego – Ślub dobrodziejstw

Ogólnie rzecz biorąc, nie jest znanym tradycyjnym, który obejmuje potrzeby panny młodej za coś starego, coś nowego, coś pożyczonego i coś niebieskiego. Każdy element ma przynieść narzeczona szczęście, szczęście i miłość, gdy niesiony przez nią w dniu ślubu. Rzućmy okiem na to, co te rzeczy mogą być i podać kilka pomysłów na to, co jest na topie w tej chwili.szkolenia bhp kraków

Coś starego – To może być cokolwiek, od sukni ślubnej do pierścionek zaręczynowy z chusteczką do worka za ślub do błogosławionej świecy z ulubionych krewnego po stronie panny młodej rodziny. To symbolizuje ciągłość starych rzeczy i tradycji.

Coś nowego – to jest dość dużo wszystko na swój wielki dzień. Twoje nowe nazwisko na przykład, nowe buty, nowe torebki, nowa torba itp To symbolizuje nadzieję, http://stalko.nieruchomosci.pl optymizm i emocje, co ma nadejść.

Coś pożyczonego – To może być wielki biżuterię, z radością wed członka rodziny lub kręgu przyjaciół. To symbolizuje pożyczeniem lub opierając się na przyjaciół i rodziny w potrzebie.

Coś niebieskiego – To może być taki sam jak jednego ze swoich pozostałych pozycji (Podwiązki jest dobrym przykładem), lub może być częścią stroju. Niebieski jest symbolem czystości, miłości, skromności, świeżość i wierność.

Jeśli je wszystkie nieść, legenda głosi, że trzeba będzie długie i szczęśliwe małżeństwo.

Mają wspaniałe i błogosławione małżeństwo.

Artykuł dzięki: