Najlepsze miejsca do odwiedzenia wokół Sydney

Najlepsze miejsca do odwiedzenia wokół Sydney

Najlepsze miejsca do odwiedzenia wokół Sydney

Sydney oferuje jedne z najbardziej ekscytujących miejsc i atrakcji nieustraszonego podróżnika. Znajdziesz zabytki, modne restauracje, parki przyrody, puby, narodowej jedzenia i wiele innych. Po dowiedzieć się, niektóre z najlepszych miejsc do odwiedzenia wokół Sydney, będziesz zbyt zajęty, aby przejść do innej części Australii.

Darling Harbour:

Najlepsze miejsca do odwiedzenia wokół Sydney

Piękna przystań położony jest w pobliżu centralnej dzielnicy biznesowej Sydney. Oferuje on wiele atrakcji, takich jak basen restauracje, Sydney Aquarium, Sydney świat przyrody i chinese garden of Friendship. Można skorzystać z autobusu, kolejki lub pociąg, aby dostać się do portu.

Chinatown:

Najlepsze miejsca do odwiedzenia wokół Sydney

Od portu Darling, możesz to zrobić na swój sposób do słynnej dzielnicy chinatown. Jest to jedna z najbardziej ekscytujących miejsc w mieście. Kiedy idziesz ulicą Dixona, spotkają wiele pysznych i kuszących zapachów. Ulica Dixona-to deptak, który jest wypełniony chińskie restauracje, które znajdują się pomiędzy dwoma tradycyjnymi chińskimi łukami. Po smakując i delektując się pysznym kuchni chińskiej, możesz udać się sklepy, kina i centra rozrywki.

Kamienie:

W starej części Sydney znany jako rock. Tutaj znajdziesz wczesnej architektury kolonialnej, archeologiczne, historyczne, puby, hotele, galerie, sklepy i wiele innych. Miejsce bardzo blisko okrągłe dworzec kolejowy, Promenada i most Harbour Bridge. Można tu spędzić cały dzień, nie zauważając czasu.

Kings Cross:

To miejsce dla imprez. To znany na całym świecie dzielnica czerwonych latarni, gdzie znajdziesz modne bary, kluby ze striptizem, kluby tańca, mieszając się z modnych restauracji. Miejsce ożywa, gdy słońce idzie w dół i warte odwiedzenia.

Opera W Sydney, Australia:

To wyjątkowe dzieło architektury został wpisany na listę Światowego dziedzictwa UNESCO. Jeśli szukasz, aby złapać swoje produkcje muzyczne, balet i teatr, to miejsce dla głowy.

Paulina Go-online-wiodący ekspert w branży turystycznej. Oferuje ona wysokiej jakości turystyczne wskazówki, jak znaleźć w pierwszej klasie Jamajka dolotu i wakacje, kiedy Wielki mur Chiński został zbudowany?, Niemcy Fakty Dla Dzieci

– autor artykułu