Jeśli jesteś właścicielem witryny

Jeśli jesteś właścicielem witryny e-commerce, czy wydać Nieruchomości sieci bez końca mówić o sobie, czy masz prawo do rzeczy, polecając swoje produkty?

Jeśli jesteś właścicielem lub branży biznesowej witryny, masz ochotę animację z muzyką glitzy, czy też własną stronę przekazać poważne profesjonalny wizerunek firmy?

Upewnij się, że projektant WWW dobrze komunikuje się ze społeczeństwem. Solidna myślenie języku jasnych komunikatów działa za każdym razem.

Badanie ostrości

Chcesz dobrą opinię? Chcesz dobrym kierunku? Spróbuj oddolną testu ostrości.

Późnym wieczorem po pewnym palca łamanie działa na niektórych wszystkich ważnych animacji Flash, personel sprzątający wszedł do mojego biura. Zapytałem: „Co myślicie?” Oni odpowiedzieli: „Co to jest?”

Zabrano mnie z powrotem. Ała !!! I spadł do starego pułapkę nie jest w stanie zobaczyć w lesie na drzewach. To jest zbyt powszechny problem wśród twórczych typów. Prace projektowe wydaje się być praca z miłości, i można dostać zbyt blisko do projektu, nie widząc duży obraz.

Uzyskać informacje zwrotne, to śniadanie mistrzów. Zapytaj swojego zespołu, sąsiada, małżonka, znaczący inny – prosić nikogo oprócz siebie. I raz wyjdziesz na półce, upewnij się, że jesteś gotowy do ujemnego sprzężenia zwrotnego. Dowiedz się objąć go i użyć go do stworzenia lepszego profesjonalny. Rosnące jakąś grubą skórę będzie również pomocne.

Jeśli jesteś właścicielem witryny e-commerce, czy wydać Nieruchomości sieci bez końca mówić o sobie, czy masz prawo do rzeczy, polecając swoje produkty?

Aby zobaczyć, co mam na myśli, odwiedź www.webpagesthatsuck.com.

personalizowanie kasety kominkowe – autor artykułu