Czy dla mniejszości Start-Up oderwać się od ziemi

Czy dla mniejszości Start-Up oderwać się od ziemi

W moim krótkim nadal budownictwa i inżynierii kariery pracowałem dla dwóch firm, które kwalifikują się do mniejszości działalności przedsiębiorstwa, które jest zdefiniowane jako przedsiębiorstwo, które jest co najmniej 51% udziałów mniejszości. Mniejszości oczywiście to Afroamerykanie, Latynosi Amerykanie, Rdzenni Amerykanie, Azji Amerykanów, ale nieco ciekawsze mniejszości należą również kobiety.

Czy dla mniejszości Start-Up oderwać się od ziemi

Obie oferty pracy dla lekarzy za granicą firmy były większościowe udziały przez kobiety. Pierwsza firma była inżynieria firma konsultingowa, która została oczywiście rozpoczęte przez męża i żonę, ale umieszczone w imieniu żony. To jest trochę podstępne, ale właściciel był bardzo dobrze wykształcony i doświadczony w tej branży doradztwa i na pewno kwalifikacje do prowadzenia firmy tego typu. Prace możemy zgasić była wyjątkowa i nie mam z nimi problemu czerpania korzyści z wymaganiami biznesowymi mniejszościowych projektów publicznych.

Jednak druga firma była wykonawcą stali, który został także rozpoczęty przez męża i żony. Jednak w tym przypadku żona zrobiła niewiele więcej niż podpisać czek okolicznościowy – firma została w całości prowadzony przez męża. Chociaż zrobili dobrą pracę, to jest brutto eksploatacja systemu, który nie powinien znajdować się w miejscu, zapewne w ogóle.

Czy dla mniejszości Start-Up oderwać się od ziemi

Niezależnie od przekonań na temat kobiet wchodzących w mniejszości własnością przedsiębiorstw, bądźmy jasne o jednej rzeczy: kobiety nie są mniejszością. W rzeczywistości, kobiety mogą być bardzo dobrze w większości w tym kraju, jeśli chodzi o ludność obawia. Jednak wszyscy wiemy, że termin mniejszość w tej sytuacji powinien być naprawdę w niekorzystnej sytuacji, ponieważ nie ma nic wspólnego z procentów, ale ma do czynienia z ogólnym postępem konkretnego demograficznych. Więc bądźmy jasne o czymś innym: kobiety nie są w niekorzystnej sytuacji.

wentylacja przemysłowa – autor artykułu