Branding, Pojęcie, komunikacji i testowanie ostrości

Branding, Pojęcie, komunikacji i testowanie ostrości

Widziałem to wszystko. Dobry, zły i brzydki projektowania witryn sieci Web. A tym bardziej analizować co jest w internecie, smutniejsze dostać, ponieważ Web stała otwarta gra dla strona główna naszej witryny projektantów witryn internetowych o złym smaku i bez planu.

Branding, Pojęcie, komunikacji i testowanie ostrości

Z drugiej strony, istnieje wiele utalentowanych projektantów stron internetowych do wyboru. Ale talent tylko wziąć jeden tak daleko.

Projektant musi zrozumieć i opanować istotę projektu: Projekt z celów, tworzenie z celów i wdrożenie z celów.

Jako ze światem druku, TV i radio, projektant musi zaprojektować cztery konkretne cele na uwadze:

Branding

Branding, Pojęcie, komunikacji i testowanie ostrości

Dobre marki sprawia, że ​​pierścień kasy. Weź Fox News jako przypadku. W przeciwieństwie do CNN czy MSNBC, Fox stara się być nieco bardziej kanciasty i odważne – i prowadzą pakiet. Ich logo animacja, grafika zderzak i ponad-the-ramię grafiki są jasne kolory podstawowe. Nawet ich muzyka jest edgier nieco z gitarowymi riffami porównaniu z stonowanych barwach muzycznych innych stacji.

Pojęcie

Świetny pomysł na budżet but-strunowej będzie zdmuchnąć słabe pojęcie na wiele milionów dolarów budżetu każdego dnia. Na przykład, ile ciężarówka lub reklamy SUV widziałeś chłopaków z pędzącego przez błoto lub zaśnieżone przełęcze jak słowa krzyczeć „Chevy Tough” lub „Ford, zbudowane do końca.” Nie wierzę, że szefowie tych firm samochodowych każdego roku wydają miliony na kampanie reklamowe poczętych słabo.

Teraz sprawdź, czy pamiętasz ten jeden. Matka ma zamiar upuść swoje dziecko do szkoły, i pyta, czy wolałby dostać odpadły przy krawężniku, a nie bezpośrednio w przód szkoły. Dziecko mówi: „Nie, to jest w porządku mamo.” On rezygnuje z Hummera i przechadza się do wejścia do szkoły, podczas gdy starszy uczeń, z jego oczy przyklejone do Hummera, mówi „cool”. Jest to „pojęcie”; bardzo dobrze wykonane pojęcie. To zdecydowanie oddaje postawę. Nawet motyw muzyczny Hummer zawiera postawę. Branding i koncepcja budzi obraz Hummer jest nad resztą.

http://www.erfit.pl – autor artykułu